Home

De conversaţie Categorie rambursare australia fotbal Inactiv Reflectați risc

Încă un român la Mondial! Australia lui Hrustic a câștigat barajul cu Peru  după loviturile de departajare | Sport.ro
Încă un român la Mondial! Australia lui Hrustic a câștigat barajul cu Peru după loviturile de departajare | Sport.ro

6. Pasa inainte - Zece lucruri mai putin stiute despre fotbalul australian

Cupa Mondială de fotbal: Australia a anunţat lotul pentru competiţia din  Qatar
Cupa Mondială de fotbal: Australia a anunţat lotul pentru competiţia din Qatar

Echipa națională de fotbal a Australiei - Wikipedia

Fotbal - CM 2022: Australia s-a calificat în optimi, după 1-0 cu Danemarca  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal - CM 2022: Australia s-a calificat în optimi, după 1-0 cu Danemarca | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO România - Australia 3-2. Repetiție cu victorie înainte de "dubla" de  foc cu Ungaria
VIDEO România - Australia 3-2. Repetiție cu victorie înainte de "dubla" de foc cu Ungaria

Franța și Australia au obținut biletele pentru optimile Cupei Mondiale!  Danemarca, fără victorie în Qatar - Eurosport
Franța și Australia au obținut biletele pentru optimile Cupei Mondiale! Danemarca, fără victorie în Qatar - Eurosport

VIDEO | CM de fotbal: Franţa – Australia, scor 4-1 ⋆ Universul.net

CM 2022 Qatar | Australia a dispus de Tunisia și trage speranțe

Argentina - Australia 2-1. La meciul său cu numărul 1000, liderul Messi își  duce naționala în sferturile Mondialului
Argentina - Australia 2-1. La meciul său cu numărul 1000, liderul Messi își duce naționala în sferturile Mondialului

Ce este Australian rules football?

Australia s-a calificat la Cupa Mondială din Qatar, după ce a învins  dramatic Peru la loviturile de departajare - Antena Sport
Australia s-a calificat la Cupa Mondială din Qatar, după ce a învins dramatic Peru la loviturile de departajare - Antena Sport

Australia s-a calificat la Campionatul Mondial grație "portarului  dansator". Ritualul incredibil pentru Qatar - Eurosport
Australia s-a calificat la Campionatul Mondial grație "portarului dansator". Ritualul incredibil pentru Qatar - Eurosport

Argentina a învins Australia și s-a calificat în sferturile Cupei Mondiale  2022 | Digi24
Argentina a învins Australia și s-a calificat în sferturile Cupei Mondiale 2022 | Digi24

Fotbalul australian e pentru toată lumea. Un club oferă acces tinerilor la  facilităţile clubului
Fotbalul australian e pentru toată lumea. Un club oferă acces tinerilor la facilităţile clubului

Australia-Danemarca 1-0, în Grupa D de la Campionatul Mondial din Qatar

Australia - Danemarca, 1-0. „Cangurii” reușesc calificarea în optimile  Cupei Mondiale, de pe locul doi în Grupa D - Stirileprotv.ro
Australia - Danemarca, 1-0. „Cangurii” reușesc calificarea în optimile Cupei Mondiale, de pe locul doi în Grupa D - Stirileprotv.ro

Fotbal: Australia s-a calificat la barajul intercontinental pentru CM 2022  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Australia s-a calificat la barajul intercontinental pentru CM 2022 | AGERPRES • Actualizează lumea.

Australia a câștigat primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal.  ''Cangurii'' vor juca pentru calificarea în optimi cu Danemarca
Australia a câștigat primul meci de la Campionatul Mondial de Fotbal. ''Cangurii'' vor juca pentru calificarea în optimi cu Danemarca

Franța - Australia 4-1. Campioana mondială s-a impus categoric în fața  Australiei - Stirileprotv.ro
Franța - Australia 4-1. Campioana mondială s-a impus categoric în fața Australiei - Stirileprotv.ro

Franța și-a respectat „blazonul” și a învins categoric Australia la Cupa  Mondială 2022. Giroud a egalat un record al lui Thierry Henry | Digi24
Franța și-a respectat „blazonul” și a învins categoric Australia la Cupa Mondială 2022. Giroud a egalat un record al lui Thierry Henry | Digi24

Jucătorii de fotbal australian, sfătuiţi să-şi limiteze "aventurile de-o  noapte"
Jucătorii de fotbal australian, sfătuiţi să-şi limiteze "aventurile de-o noapte"