CM de gimnastică debutează azi, la Montreal » Drăgulescu a renunțat la sol  din cauza unei probleme la gleznă
CM de gimnastică debutează azi, la Montreal » Drăgulescu a renunțat la sol din cauza unei probleme la gleznă

Sol (gimnastică) - Wikipedia

Diana Bulimar - exerciţiul la sol, la CN de Gimnastică 2015 (individual  compus) - YouTube
Diana Bulimar - exerciţiul la sol, la CN de Gimnastică 2015 (individual compus) - YouTube

VIDEO CE Gimnastică artistică: Amalia Puflea, aur la sol și bronz la bârnă  / Sabrina Voinea, pe podium la sol - HotNews.ro
VIDEO CE Gimnastică artistică: Amalia Puflea, aur la sol și bronz la bârnă / Sabrina Voinea, pe podium la sol - HotNews.ro

Sandra Izbasa, AUR la sol! Vezi ce au facut romanii la Internationalele de  gimnastica ale Frantei: | Sport.ro
Sandra Izbasa, AUR la sol! Vezi ce au facut romanii la Internationalele de gimnastica ale Frantei: | Sport.ro

Larisa Iordache - exerciţiul la sol, la CN de Gimnastică 2015 (individual  compus) - YouTube
Larisa Iordache - exerciţiul la sol, la CN de Gimnastică 2015 (individual compus) - YouTube

Federaţia de Gimnastică explică de ce a desfiinţat lotul de la Bucureşti -  10.10.2022 | BURSA.RO
Federaţia de Gimnastică explică de ce a desfiinţat lotul de la Bucureşti - 10.10.2022 | BURSA.RO

Marian Drăgulescu - sol, CN de Gimnastică 2015 (finalele pe aparate) -  YouTube
Marian Drăgulescu - sol, CN de Gimnastică 2015 (finalele pe aparate) - YouTube

Ana Maria Bărbosu, locul 7 la sol, la Europenele de Gimnastică | Vrancea24

GIMNASTICĂ. Ce gimnaste se pregătesc la Deva - Stiri si informatii din  judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean
GIMNASTICĂ. Ce gimnaste se pregătesc la Deva - Stiri si informatii din judetul Hunedoara. Mesagerul Hunedorean

Cătălina Ponor - exercițiul la sol la Campionatele Europene de gimnastică  2017 - YouTube
Cătălina Ponor - exercițiul la sol la Campionatele Europene de gimnastică 2017 - YouTube

VIDEO VIRAL: O Gimnastă Din SUA A Făcut Un Exercițiu La Sol De Nota 10!  Nadia Comăneci A Fost Martoră: „Ridică Sala în Picioare De Fiecare Dată!” |  Libertatea
VIDEO VIRAL: O Gimnastă Din SUA A Făcut Un Exercițiu La Sol De Nota 10! Nadia Comăneci A Fost Martoră: „Ridică Sala în Picioare De Fiecare Dată!” | Libertatea

CLUJ-NAPOCA - GIMNASTICA ARTISTICA - CAMPIONATE EUROPENE - CALIFICARI -  FEMININ - Inquam Photos
CLUJ-NAPOCA - GIMNASTICA ARTISTICA - CAMPIONATE EUROPENE - CALIFICARI - FEMININ - Inquam Photos

Gimnastică artistică: 7 medalii pentru sportivii români, la Cupa Mondială  de la Mersin
Gimnastică artistică: 7 medalii pentru sportivii români, la Cupa Mondială de la Mersin

Gimnastică artistică: Sabrina Maneca-Voinea, medaliată cu bronz la sol, la  Europenele de la Antalya | TVR.RO
Gimnastică artistică: Sabrina Maneca-Voinea, medaliată cu bronz la sol, la Europenele de la Antalya | TVR.RO

Sabrina Voinea cucerește singura medalie a României la Campionatele  Europene de gimnastică - spotmedia.ro
Sabrina Voinea cucerește singura medalie a României la Campionatele Europene de gimnastică - spotmedia.ro

Medalie de aur la sol pentru gimnasta Larisa Iordache la Taipei - Forbes.ro

Frumoasa Jesica Gadirova, imbatabilă la sol! Cine a urmat-o pe britanică în  clasament la CM de gimnastică de la Liverpool | Sport.ro
Frumoasa Jesica Gadirova, imbatabilă la sol! Cine a urmat-o pe britanică în clasament la CM de gimnastică de la Liverpool | Sport.ro

Mondialele de gimnastică. Larisa Iordache, medalie de bronz la sol | Digi24

Simone Biles s-a retras și din finala de la sol

Rezultate mixte pentru România în prima zi la CE de gimnastică artistică »  Punctaje bune pentru debutanta Ana Maria Bărbosu
Rezultate mixte pentru România în prima zi la CE de gimnastică artistică » Punctaje bune pentru debutanta Ana Maria Bărbosu

Sabrina Voinea a obținut medalia de bronz la sol, la Campionatele Europene  de Gimnastică din Antalya, la prima sa participare la senioare
Sabrina Voinea a obținut medalia de bronz la sol, la Campionatele Europene de Gimnastică din Antalya, la prima sa participare la senioare

Steaua București - GIMNASTICĂ 🔝Marian Drăgulescu a câştigat finalele de la  sol şi sărituri, la Campionatele Naționale de gimnastică artistică! 🤸‍♂️  🤸‍♀️La feminin, Lisa Marchidanu a terminat pe locul 3, în proba
Steaua București - GIMNASTICĂ 🔝Marian Drăgulescu a câştigat finalele de la sol şi sărituri, la Campionatele Naționale de gimnastică artistică! 🤸‍♂️ 🤸‍♀️La feminin, Lisa Marchidanu a terminat pe locul 3, în proba