Home

Editor Identitate pinten gsp dinamo handbal Bijuterii local închisoare

Dinamo se pregătește de Liga Campionilor! » „Dulăii” bifează alte 3  achiziții de clasă
Dinamo se pregătește de Liga Campionilor! » „Dulăii” bifează alte 3 achiziții de clasă

Dinamo e din nou campioană la handbal masculin! A zdrobit Constanța în  finală, într-o atmosferă fantastică
Dinamo e din nou campioană la handbal masculin! A zdrobit Constanța în finală, într-o atmosferă fantastică

Sezon rotund pentru Dinamo » Alb-roșiii au reușit din nou eventul

Din nou printre granzi » Dinamo, în fața debutului în Liga Campionilor

Dinamo nu ia în seamă ordinul dat de Novak » „Dulăii” au transferat 3  străini pentru noul sezon
Dinamo nu ia în seamă ordinul dat de Novak » „Dulăii” au transferat 3 străini pentru noul sezon

dinamo handbal masculin - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii  azi, GSP.RO
dinamo handbal masculin - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Dinamo iese cu fruntea sus din Liga Campionilor » Victorie dramatică, în  ultima secundă, acolo unde nimeni n-a triumfat în ultimii 2 ani și jumătate!
Dinamo iese cu fruntea sus din Liga Campionilor » Victorie dramatică, în ultima secundă, acolo unde nimeni n-a triumfat în ultimii 2 ani și jumătate!

Dinamo, eliminată de CSM Constanța în „sferturile” Cupei României la handbal  masculin » Gestul lui Xavi Pascual din final
Dinamo, eliminată de CSM Constanța în „sferturile” Cupei României la handbal masculin » Gestul lui Xavi Pascual din final

DINAMO - SPORTING 26-24 // Antrenorul Ștefan Constantin, la picioarele  jucătorilor: „Saeid a fost imperial!” + meciul cu PSG nu se va juca în Sala  Dinamo!
DINAMO - SPORTING 26-24 // Antrenorul Ștefan Constantin, la picioarele jucătorilor: „Saeid a fost imperial!” + meciul cu PSG nu se va juca în Sala Dinamo!

Xavi Pascual, după înfrângerea severă suferită de Dinamo cu THW Kiel: „A  jucat un Porsche cu un Renault”
Xavi Pascual, după înfrângerea severă suferită de Dinamo cu THW Kiel: „A jucat un Porsche cu un Renault”

Dinamo - Steaua 23-22 // Pentru prima dată, un meci de handbal masculin a  fost arbitrat în România de două femei! Un pic timorate și fricoase
Dinamo - Steaua 23-22 // Pentru prima dată, un meci de handbal masculin a fost arbitrat în România de două femei! Un pic timorate și fricoase

dinamo handbal liga campionilor - live, ultimele stiri, breaking news si  comentarii azi, GSP.RO
dinamo handbal liga campionilor - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Dinamo dă lovitura! Echipa de handbal va fi pregătită de Xavi Pascual

Dinamo - PSG 29-36, în grupa A din Liga Campionilor la handbal masculin

FOTO Dinamo a demolat-o pe CSM București » Victorie zdrobitoare și semne  bune înaintea meciului din optimile Ligii
FOTO Dinamo a demolat-o pe CSM București » Victorie zdrobitoare și semne bune înaintea meciului din optimile Ligii

LIVE Dinamo - Steaua, derby-ul Ligii Naționale de handbal masculin

Porto - Dinamo 31-32, în Liga Campionilor la handbal masculin! Calcule: cum  se califică mai departe campioana României
Porto - Dinamo 31-32, în Liga Campionilor la handbal masculin! Calcule: cum se califică mai departe campioana României

Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge  în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin
Meci pentru istorie! Dinamo poate fi prima echipă din România care ajunge în „optimile” Ligii Campionilor la handbal masculin

Senzațional! Dinamo s-a calificat matematic în play-off-ul pentru  „sferturile” Ligii Campionilor la handbal masculin
Senzațional! Dinamo s-a calificat matematic în play-off-ul pentru „sferturile” Ligii Campionilor la handbal masculin

Milionarii” de la PSG, prea buni pentru Dinamo » Elevii lui Xavi Pascual  încă nu sunt eliminați matematic din Liga Campionilor!
Milionarii” de la PSG, prea buni pentru Dinamo » Elevii lui Xavi Pascual încă nu sunt eliminați matematic din Liga Campionilor!

Dinamo, victorie uriașă la debutul în grupa A din Liga Campionilor! A  învins una dintre favoritele la trofeu
Dinamo, victorie uriașă la debutul în grupa A din Liga Campionilor! A învins una dintre favoritele la trofeu

GOG - Dinamo 38-38, în Liga Campionilor la handbal masculin! Cel mai  spectaculos meci al sezonului
GOG - Dinamo 38-38, în Liga Campionilor la handbal masculin! Cel mai spectaculos meci al sezonului

HANDBAL / GALERIE FOTO+VIDEO Dinamo a cucerit Supercupa la handbal  masculin! De ce dă Federația în judecată
HANDBAL / GALERIE FOTO+VIDEO Dinamo a cucerit Supercupa la handbal masculin! De ce dă Federația în judecată

Dinamo - GOG Gudme 35-28 / Dinamoviștilor nu le vine să creadă cât de lejer  au câștigat în Liga Campionilor: „Ne așteptam la un meci greu!”
Dinamo - GOG Gudme 35-28 / Dinamoviștilor nu le vine să creadă cât de lejer au câștigat în Liga Campionilor: „Ne așteptam la un meci greu!”

Dinamo a renunțat la un jucător pe care l-a transferat în 2020 de la CSM  București
Dinamo a renunțat la un jucător pe care l-a transferat în 2020 de la CSM București

Dinamo, cea mai slabă prestație a sezonului » A pierdut cu ultima clasată  și amână sărbătoarea calificării în play-off-ul pentru „sferturile” Ligii  Campionilor la handbal masculin
Dinamo, cea mai slabă prestație a sezonului » A pierdut cu ultima clasată și amână sărbătoarea calificării în play-off-ul pentru „sferturile” Ligii Campionilor la handbal masculin

DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui  Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”
DINAMO ÎN LIGA CAMPIONILOR // Sala Polivalentă sau Cluj? Președintele lui Dinamo anunță: „Fanii decid unde se joacă”