CFR Cluj - NK Maribor 1-0 | Petrescu: "A fost o victorie meritată!" -  YouTube
CFR Cluj - NK Maribor 1-0 | Petrescu: "A fost o victorie meritată!" - YouTube

Unde se vede la TV CFR Cluj - Șahtior Soligorsk - Dincolo de sport

Jucătorii CFR-ului, mesaj războinic înaintea returului cu Maribor: “Îi  așteptăm în Gruia! Vom da totul”
Jucătorii CFR-ului, mesaj războinic înaintea returului cu Maribor: “Îi așteptăm în Gruia! Vom da totul”

Cine transmite la tv Viking - FCSB și CFR Cluj - Maribor. Care este  situația partidei Hapoel Beer Sheva - Universitatea Craiova - Playtech Știri
Cine transmite la tv Viking - FCSB și CFR Cluj - Maribor. Care este situația partidei Hapoel Beer Sheva - Universitatea Craiova - Playtech Știri

Ce scrie presa din Slovenia după NK Maribor - CFR Cluj 0-0 - Playsport

Unde poți să vezi meciurile din Conference League. Cine televizează  partidele lui CFR Cluj, Craiova și FCSB - Playsport
Unde poți să vezi meciurile din Conference League. Cine televizează partidele lui CFR Cluj, Craiova și FCSB - Playsport

Cine este NK Maribor, adversara celor de la CFR Cluj din play-off-ul  Conference League - Eurosport
Cine este NK Maribor, adversara celor de la CFR Cluj din play-off-ul Conference League - Eurosport

Maribor vs Cluj live score, Head to Head, MAR vs CFR live, UEFA Europa  Conference League, TV channels, Prediction
Maribor vs Cluj live score, Head to Head, MAR vs CFR live, UEFA Europa Conference League, TV channels, Prediction

Conference League: CFR Cluj, FCSB și CSU Craiova joacă joi în play-off -  Programul transmisiunilor TV - HotNews.ro
Conference League: CFR Cluj, FCSB și CSU Craiova joacă joi în play-off - Programul transmisiunilor TV - HotNews.ro

Adrian Păun, după victoria lui CFR Cluj cu Maribor, 1-0, și calificarea în  grupele Conference League - YouTube
Adrian Păun, după victoria lui CFR Cluj cu Maribor, 1-0, și calificarea în grupele Conference League - YouTube

Maribor - CFR Cluj 0-0 » Egal pentru noi! Viorel Tudorache: „Campioana  n-are cum să scape calificarea în Gruia”
Maribor - CFR Cluj 0-0 » Egal pentru noi! Viorel Tudorache: „Campioana n-are cum să scape calificarea în Gruia”

Calificare din foarfecă! CFR Cluj trece de Maribor şi va juca în grupele  Conference League. Execuţie fabuloasă a lui Cvek, în minutul 90 | VIDEO
Calificare din foarfecă! CFR Cluj trece de Maribor şi va juca în grupele Conference League. Execuţie fabuloasă a lui Cvek, în minutul 90 | VIDEO

Cvek, foarfecă magnifică în minutul 90! Croatul o califică pe CFR Cluj în  grupele Conference League cu o execuţie ireală
Cvek, foarfecă magnifică în minutul 90! Croatul o califică pe CFR Cluj în grupele Conference League cu o execuţie ireală

CFR CLUJ - MARIBOR: 1-0. Calificare în ultimul minut de joc pentru  campioana României
CFR CLUJ - MARIBOR: 1-0. Calificare în ultimul minut de joc pentru campioana României

Stiri Directe - Cine transmite la TV meciul Maribor - CFR, din Conference  League - Stiri Directe
Stiri Directe - Cine transmite la TV meciul Maribor - CFR, din Conference League - Stiri Directe

Cine transmite la tv CFR Cluj - NK Maribor Conference League

Cine transmite la TV meciul Maribor - CFR Cluj

Două transferuri anunțate de CFR Cluj înaintea duelului cu NK Maribor din  playoff-ul Conference League | Sport.ro
Două transferuri anunțate de CFR Cluj înaintea duelului cu NK Maribor din playoff-ul Conference League | Sport.ro

Maribor - CFR Cluj 0-0 | Andrei Burcă, fără perdea după remiza din  Slovenia: „Avem nevoie de asta” Ce a spus fundașul | Sport.ro
Maribor - CFR Cluj 0-0 | Andrei Burcă, fără perdea după remiza din Slovenia: „Avem nevoie de asta” Ce a spus fundașul | Sport.ro

CFR Cluj a învins-o pe Maribor, scor 1-0, şi s-a calificat în grupele  Conference League - Stirileprotv.ro
CFR Cluj a învins-o pe Maribor, scor 1-0, şi s-a calificat în grupele Conference League - Stirileprotv.ro

NK Maribor – CFR Cluj 0-0. Calificarea în grupele Conference League se  joacă în Gruia - News Bucuresti
NK Maribor – CFR Cluj 0-0. Calificarea în grupele Conference League se joacă în Gruia - News Bucuresti

FCSB și CFR Cluj și-au aflat adversarele din grupele Conference League.  Echipa lui Dică o va întâlni pe West Ham United - Stirileprotv.ro
FCSB și CFR Cluj și-au aflat adversarele din grupele Conference League. Echipa lui Dică o va întâlni pe West Ham United - Stirileprotv.ro