Home

fluture douăzeci Interventie chirurgicala meci halep azi program tv A noastra abstract Spectaculos

Simona Halep | Orangesport

Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal  făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro
Simona Halep - Paula Badosa 6-1, 6-2, în optimile Wimbledon. Meci colosal făcut de Simona Halep, care elimină favorita #4 în timp record | Sport.ro

Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de  finală ale turneului de la Madrid | Digi24
Simona Halep a învins-o pe Cori Gauff și s-a calificat în sferturile de finală ale turneului de la Madrid | Digi24

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a  cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24

Cine transmite la TV meciul Simona Halep - Sorana Cîrstea

Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea  ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24
Simona Halep a explicat ce s-a întâmplat în meciul care a dus la eliminarea ei de la Roland Garros: A fost un atac de panică | Digi24

Simona Halep - Karolina Muchova 6-3, 6-2, în primul tur la Wimbledon 2022!  Prestație magnifică
Simona Halep - Karolina Muchova 6-3, 6-2, în primul tur la Wimbledon 2022! Prestație magnifică

Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington:  “Știu că nu există perfecțiune”
Simona Halep, discurs relaxat după debutul complicat de la Washington: “Știu că nu există perfecțiune”

Simona Halep | PrimaSport.ro

Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost  testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro
Degeaba a câștigat set cu 6-0! Ce s-a întâmplat la meciul după care a fost testată pozitiv Simona Halep | Sport.ro

De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul  zilei de marți, 24 mai | Sport.ro
De la ce oră joacă Simona Halep primul meci la Roland Garros: programul zilei de marți, 24 mai | Sport.ro

Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la  Toronto: următoarea adversară | Sport.ro
Simona Halep - Shuai Zhang 6-4, 6-2. Românca se califică în optimi la Toronto: următoarea adversară | Sport.ro

Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep - Viktorija  Golubic din sferturile de finală de la Melbourne - B1TV.ro
Când se joacă şi cine transmite la TV meciul Simona Halep - Viktorija Golubic din sferturile de finală de la Melbourne - B1TV.ro

Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe  Kudermetova
Simona Halep s-a retras de la Cincinnati! De ce nu a mai înfruntat-o pe Kudermetova

Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open.  Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24
Simona Halep, calificare fără emoții în turul 3 la Australian Open. Următoarea adversară a eliminat-o pe Emma Răducanu | Digi24

Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt  pierdută"
Simona Halep: "Nu pot să mă gândesc foarte bine la meci, pentru că sunt pierdută"

News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad  Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon
News Alert | Simona Halep s-a retras din semifinalele turneului de la Bad Homburg cu 3 zile înainte de Wimbledon

Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros!  Victorie cu emoții pentru româncă
Simona Halep - Nastasja Schunk 6-4, 1-6, 6-1, în turul I la Roland Garros! Victorie cu emoții pentru româncă

Simona Halep - Wikipedia

Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA  Roma s-a încheiat după un meci-maraton
Video | Simona Halep - Danielle Collins 6-7, 3-6. Drumul Simonei la WTA Roma s-a încheiat după un meci-maraton

Cu cine joacă Simona Halep în turul 1 de la WTA Toronto 2022! Organizatorii  au anunțat ora de start - Fanatik.ro
Cu cine joacă Simona Halep în turul 1 de la WTA Toronto 2022! Organizatorii au anunțat ora de start - Fanatik.ro