Home

Refuz resursă regenerabilă narcotic pandurii farul siguranță Plecare pentru A desena

Farul Constanța - UTA Arad 2-0. Echipa lui Gică Hagi rămâne pe primul loc  în Superligă. „Marinarii” câștigă după ce au jucat aproape o repriză în  inferioritate numerică - Playsport
Farul Constanța - UTA Arad 2-0. Echipa lui Gică Hagi rămâne pe primul loc în Superligă. „Marinarii” câștigă după ce au jucat aproape o repriză în inferioritate numerică - Playsport

Constanţa: Moment de reculegere în memoria lui Sorin Moraru la meciul FC  Farul - Viitorul Pandurii Tg. Jiu
Constanţa: Moment de reculegere în memoria lui Sorin Moraru la meciul FC Farul - Viitorul Pandurii Tg. Jiu

Continuă lupta pentru play-off! Farul – Viitorul Pandurii 1-0 – ConstanțaTV

FC Farul a părăsit terenul învinsă la Timişoara

FC Farul a învins cu 5-0 Pandurii și a urcat pe loc de baraj. Scor stabilit  încă de la pauză (galerie foto + video)
FC Farul a învins cu 5-0 Pandurii și a urcat pe loc de baraj. Scor stabilit încă de la pauză (galerie foto + video)

Profesorul" Pustai mai propune un fotbalist: Feiz Shamsin! Pandurii-Farul  4-0 | Ziarul de Sport
Profesorul" Pustai mai propune un fotbalist: Feiz Shamsin! Pandurii-Farul 4-0 | Ziarul de Sport

Pandurii, despărţire tot cu un eşec de Liga 2

Farul revine pe loc de play-off după succesul la limită obținut în restanța  cu Pandurii. Ianis Zicu “Victoria e justă, dar mai puteam marca” | Liga 2
Farul revine pe loc de play-off după succesul la limită obținut în restanța cu Pandurii. Ianis Zicu “Victoria e justă, dar mai puteam marca” | Liga 2

Farul a câștigat la Pandurii și a încheiat grupa de play-out pe primul loc.  George
Farul a câștigat la Pandurii și a încheiat grupa de play-out pe primul loc. George

LIVETEXT / PANDURII TÂRGU JIU – SSC FARUL CONSTANŢA, SCOR 5-3 | CS Pandurii  Targu Jiu - Site Oficial
LIVETEXT / PANDURII TÂRGU JIU – SSC FARUL CONSTANŢA, SCOR 5-3 | CS Pandurii Targu Jiu - Site Oficial

FOTO / IMAGINI MECI PANDURII TÂRGU JIU – SSC FARUL CONSTANŢA, SCOR 5-3 | CS  Pandurii Targu Jiu - Site Oficial
FOTO / IMAGINI MECI PANDURII TÂRGU JIU – SSC FARUL CONSTANŢA, SCOR 5-3 | CS Pandurii Targu Jiu - Site Oficial

Farul se impune în meciul cu Viitorul Pandurii și continuă să spere la  play-off. Liviu Mihai, decisiv cu un șut sub transversală | Liga 2
Farul se impune în meciul cu Viitorul Pandurii și continuă să spere la play-off. Liviu Mihai, decisiv cu un șut sub transversală | Liga 2

LIVETEXT / FARUL CONSTANŢA – PANDURII TÂRGU JIU, SCOR 5-0 | CS Pandurii  Targu Jiu - Site Oficial
LIVETEXT / FARUL CONSTANŢA – PANDURII TÂRGU JIU, SCOR 5-0 | CS Pandurii Targu Jiu - Site Oficial

Farul Constanța - ❗ Partida amicală de astăzi dintre Farul... | Facebook

Farul Constanța - FC Argeș : 0 - 1. Echipa Gică Hagi face un pas greșit și  este în pericol să piardă locul de play-off - Playsport
Farul Constanța - FC Argeș : 0 - 1. Echipa Gică Hagi face un pas greșit și este în pericol să piardă locul de play-off - Playsport

Amicalul Farul - Petrolul se dispută la Buftea ! — Farul Constanța

Farul Constanţa - Viitorul Pandurii Târgu Jiu,... | News.ro

FCV Farul Constanța vs Viitorul Pandurii Târgu Jiu rezultate live, H2H și  echipe de start | Sofascore
FCV Farul Constanța vs Viitorul Pandurii Târgu Jiu rezultate live, H2H și echipe de start | Sofascore

Liga 3, etapa 3: Farul II - Înainte Modelu - YouTube

FC Farul Constanța - Pandurii Tg. Jiu 2 - 0 16.03.2019. - YouTube

Fostul antrenor din Liga 1 susține: „Nu m-aș duce la FCSB nici pentru zece  mii de euro pe lună!”
Fostul antrenor din Liga 1 susține: „Nu m-aș duce la FCSB nici pentru zece mii de euro pe lună!”

U Cluj şi Reşiţa transferă din Liga 1, Viitorul Pandurii şi AFC Farul au  bifat primele mutări | Federația Română de Fotbal
U Cluj şi Reşiţa transferă din Liga 1, Viitorul Pandurii şi AFC Farul au bifat primele mutări | Federația Română de Fotbal