Home

Datorie Pândi Profesor de școală rapid handbal feminin champions league candidat ușurare Deviere

Rapid s-a calificat în sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin

Video | Rapid - Kastamonu 28-22. Atmosferă superbă! Giuleștencele, la  egalitate cu Gyor și Esbjerg
Video | Rapid - Kastamonu 28-22. Atmosferă superbă! Giuleștencele, la egalitate cu Gyor și Esbjerg

Liga Campionilor | Vipers - Rapid 40-31. Giuleștencele ratează șansa de a  trece de sferturile UCL | Sport.ro
Liga Campionilor | Vipers - Rapid 40-31. Giuleștencele ratează șansa de a trece de sferturile UCL | Sport.ro

Rapid, în sferturile EHF Champions League! Cu cine va juca pentru un loc în  Final Four
Rapid, în sferturile EHF Champions League! Cu cine va juca pentru un loc în Final Four

CSM București împrumută trei junioare la Rapid – Handbal Mania

Rapid, la debutul în Liga Campionilor la handbal feminin

Rapid s-a calificat în Liga Campionilor! Ce achiziții a pregătit clubul  pentru a face față în Europa - Eurosport
Rapid s-a calificat în Liga Campionilor! Ce achiziții a pregătit clubul pentru a face față în Europa - Eurosport

Arhive Rapid Bucuresti - Jurnalist Sportiv

Handbal feminin: Gyor - Vipers şi FTC Budapesta -... | News.ro

Rapid, a doua înfrângere în Liga Campionilor la handbal feminin - Eurosport

Cum arată semifinalele Champions League la handbal feminin. CSM București  și Rapid au ratat ambele calificarea în Final Four | Sport.ro
Cum arată semifinalele Champions League la handbal feminin. CSM București și Rapid au ratat ambele calificarea în Final Four | Sport.ro

Capăt de drum pentru Rapid în Liga Campionilor la handbal feminin.  Giuleștencele au pierdut și meciul retur - Playsport
Capăt de drum pentru Rapid în Liga Campionilor la handbal feminin. Giuleștencele au pierdut și meciul retur - Playsport

Știri handbal | Noutăți din handbalul feminin și masculin, meciuri și  rezultate | Prosport
Știri handbal | Noutăți din handbalul feminin și masculin, meciuri și rezultate | Prosport

Rapid Bucureşti se opreşte în sferturile de finală ale Ligii Campionilor la handbal  feminin
Rapid Bucureşti se opreşte în sferturile de finală ale Ligii Campionilor la handbal feminin

Exclusiv | În câte minute au fost cumpărate toate biletele pentru meciul  Rapid - Vipers, din sferturile EHF Champions League
Exclusiv | În câte minute au fost cumpărate toate biletele pentru meciul Rapid - Vipers, din sferturile EHF Champions League

Probă de foc pentru Rapid în Liga Campionilor. La București vine Metz -  Eurosport
Probă de foc pentru Rapid în Liga Campionilor. La București vine Metz - Eurosport

Rapid începe asaltul în Grupa B a Ligii Campionilor la handbal feminin.  Programul campioanei + Ce spune Carlos Viver | Sport.ro
Rapid începe asaltul în Grupa B a Ligii Campionilor la handbal feminin. Programul campioanei + Ce spune Carlos Viver | Sport.ro

Rapid visează la Liga Campionilor | Ce contracte au parafat deja  giuleștenii cu patru etape înainte de finalul sezonului
Rapid visează la Liga Campionilor | Ce contracte au parafat deja giuleștenii cu patru etape înainte de finalul sezonului

Duminică, meci de Champions League, la Sala Sporturilor Mioveni.  Handbalistele de la Rapid...
Duminică, meci de Champions League, la Sala Sporturilor Mioveni. Handbalistele de la Rapid...

Handbal feminin: Rapid-Storhamar, 27-25. Româncele, neînvinse după şase  etape din Liga Campionilor
Handbal feminin: Rapid-Storhamar, 27-25. Româncele, neînvinse după şase etape din Liga Campionilor

Video | Rapid - Esbjerg, ACUM, Digi Sport 2, în Champions League la handbal  feminin. Bucureștencele, în avantaj
Video | Rapid - Esbjerg, ACUM, Digi Sport 2, în Champions League la handbal feminin. Bucureștencele, în avantaj

Handbal Feminin - #Clasament Mâine se joacă restanța Minaur 🆚 Brăila (ora  13:00, FRH TV). 👇 Ce știm cu 3 etape înainte de finalul campionatului: ▪️  TOP 5 va fi, extrem de
Handbal Feminin - #Clasament Mâine se joacă restanța Minaur 🆚 Brăila (ora 13:00, FRH TV). 👇 Ce știm cu 3 etape înainte de finalul campionatului: ▪️ TOP 5 va fi, extrem de

Rapid se califică spectaculos în sferturile Champions League – Handbal Mania

Sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin în 2023. Când joacă CSM  București și Rapid
Sferturile Ligii Campionilor la handbal feminin în 2023. Când joacă CSM București și Rapid

Liga Campionilor la handbal feminin. Rapid București a ratat prezența în  Final 4
Liga Campionilor la handbal feminin. Rapid București a ratat prezența în Final 4

Handbal feminin, Liga Campionilor: Programul... | News.ro

Ce victorie! Rapid București o învinge pe Gyor, de 5 ori campioana Europei  la handbal feminin
Ce victorie! Rapid București o învinge pe Gyor, de 5 ori campioana Europei la handbal feminin

Dominație românească în Champions League! Rapid câștigă contra danezelor de  la Esbjerg și rămâne neînvinsă! Victorie și CSM – Infofinanciar
Dominație românească în Champions League! Rapid câștigă contra danezelor de la Esbjerg și rămâne neînvinsă! Victorie și CSM – Infofinanciar