Home

In speranta Consulat Fort steaua west ham 2 0 african A inflori Ură

FCSB - West Ham 0-3. Un nou meci de coşmar pentru băieţii lui Pintilii în  Conference League! Echipa bucureşteană a terminat pe ultimul loc în grupă
FCSB - West Ham 0-3. Un nou meci de coşmar pentru băieţii lui Pintilii în Conference League! Echipa bucureşteană a terminat pe ultimul loc în grupă

FCSB are ca model Steaua » Roș-albaștrii dau peste a doua favorită la  câștigarea Conference League, West Ham
FCSB are ca model Steaua » Roș-albaștrii dau peste a doua favorită la câștigarea Conference League, West Ham

VIDEO | Liverpool - Leicester 2-1, West Ham - Brentford 0-2. ”Cormoranii”  rămân în lupta pentru titlu, după două autogoluri marcate de acelaşi jucător
VIDEO | Liverpool - Leicester 2-1, West Ham - Brentford 0-2. ”Cormoranii” rămân în lupta pentru titlu, după două autogoluri marcate de acelaşi jucător

FCSB 0-3 West Ham highlights: Pablo Fornals and Divin Mubama goals seal win  in Romania - football.london
FCSB 0-3 West Ham highlights: Pablo Fornals and Divin Mubama goals seal win in Romania - football.london

Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a  făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro
Zoltan Ritli dă exemplul Stelei înainte de FCSB - West Ham: "Nea Imi ne-a făcut gladiatori! Eram plin de contuzii și de dureri" | Sport.ro

FCSB vs West Ham United

FCSB - West Ham 0-3. Cronica "încălzirii" echipei lui Becali înaintea  derby-ului cu Rapid: ultimul măcel european! - Fanatik.ro
FCSB - West Ham 0-3. Cronica "încălzirii" echipei lui Becali înaintea derby-ului cu Rapid: ultimul măcel european! - Fanatik.ro

West Ham, palmares dezastruos împotriva echipelor româneşti în Europa!  Englezii, doar o victorie în opt meciuri disputate - Fanatik.ro
West Ham, palmares dezastruos împotriva echipelor româneşti în Europa! Englezii, doar o victorie în opt meciuri disputate - Fanatik.ro

West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image |  Shutterstock
West Ham 0 V Steaua Bucharest Editorial Stock Photo - Stock Image | Shutterstock

Red cards & an 'egg cup' trophy: A look at West Ham's PL-era woes in Europe  - Planet Football
Red cards & an 'egg cup' trophy: A look at West Ham's PL-era woes in Europe - Planet Football

Steaua Bucureşti în cupele europene

Steaua a scos în stradă poporul lui Ceaușescu la 12 noaptea!

Steaua 2-0 West Ham (1999/2000 UEFA Cup R1) - YouTube

1999 October 21 Steaua Bucharest Romania 2 West Ham United England 0 UEFA  Cup - YouTube
1999 October 21 Steaua Bucharest Romania 2 West Ham United England 0 UEFA Cup - YouTube

West Ham - Manchester City 0-2. Erling Haaland face ”dubla” la debutul în  Premier League
West Ham - Manchester City 0-2. Erling Haaland face ”dubla” la debutul în Premier League

Conference League - semifinale | West Ham, victorie la limită cu Alkmaar!  Fiorentina, eșec în prelungiri cu Basel - Eurosport
Conference League - semifinale | West Ham, victorie la limită cu Alkmaar! Fiorentina, eșec în prelungiri cu Basel - Eurosport

Conference League: Cine transmite meciul West Ham - FCSB - TVmania.ro

FCSB a visat mai mult de o oră la victorie cu West Ham, iar CFR Cluj a  smuls un egal în Kosovo! - Live Arad - Știri din Arad
FCSB a visat mai mult de o oră la victorie cu West Ham, iar CFR Cluj a smuls un egal în Kosovo! - Live Arad - Știri din Arad

Conference League: West Ham United - FCSB 3-1. Vicecampioana României a  condus la Londra, dar britanicii au întors scorul pe final
Conference League: West Ham United - FCSB 3-1. Vicecampioana României a condus la Londra, dar britanicii au întors scorul pe final

West Ham United - FCSB 3-1, în grupele Conference League. Evoluție  curajoasă pentru trupa lui Nicolae Dică
West Ham United - FCSB 3-1, în grupele Conference League. Evoluție curajoasă pentru trupa lui Nicolae Dică

FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost  prima în Anglia, din 11 încercări
FCSB a fost la 22 de minute distanță de o victorie istorică. Ar fi fost prima în Anglia, din 11 încercări

Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala,  talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul  meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre
Sabin Ilie (tricou rosu) de la Steaua Bucuresti intr-o actiune personala, talonat de doi jucatori neidentificati de la West Ham United in timpul meciului contand pentru turul II al Cupei UEFA dintre

Cine este West Ham United? Echipele românești i-au învins

West Ham - Arsenal | „Tunarii” au ratat un penalty, iar „ciocănarii” au  egalat la 3 minute distanță - Antena Sport
West Ham - Arsenal | „Tunarii” au ratat un penalty, iar „ciocănarii” au egalat la 3 minute distanță - Antena Sport